fbpx

Czyste Powietrze


Program “Czyste Powietrze”  obejmuje również dofinansowanie do instalacji pomp ciepła, ponieważ są to efektywne i ekologiczne rozwiązania grzewcze. Pompy ciepła pozyskują energię z otoczenia, takiej jak energia cieplna zawarta w powietrzu, wodzie czy gruncie, i przekształcają ją na potrzeby ogrzewania budynków.

Dofinansowanie w ramach programu może obejmować dotacje na zakup, instalację oraz modernizację systemów opartych na pompach ciepła.

  • W podstawowym poziomie dofinasowania w sumie 66 tys. zł,  dofinasowanie do pompy ciepła (powietrze/woda) wynosi 19 400 zł + 8100 zł na instalację C.O. i C.W.U.
  • W podwyższonym poziomie  dofinasowania w sumie 99 tys. zł , dofinasowanie do pompy ciepła (powietrze/woda) wynosi 28 100 zł + 14 300 na instalację C.O. i C.W.U.
  • W najwyższym poziomi dofinasowania w sumie 135 tys. zł . dofinasowanie do pompy ciepła (powietrze/woda) wynosi 35 200 zł20 400 na instalację C.O. i C.W.U.

Ważną rzeczą jest wykonanie termomodernizacji budynku, na którą też można uzyskać dofinasowanie w ramach programu Czyste Powietrze.

Posiadamy autoryzację wielu producentów, natomiast na terenie Podhala, w ramach modernizacji budynków nasza firma instaluje tylko i wyłącznie najlepsze urządzenia , które poradzą sobie w trudnych warunkach.   W chwili obecnej montujemy np. urządzenia firmy Panasonic model T-Cup, który jako jeden z nielicznych,  jest przetestowany do temperatury -28 stopni. Panasonic T-Cup Podhale

Oczywiście mamy w ofercie urządzenia innych producentów, które przy odpowiednich parametrach domu możemy zamontować.

Więcej informacji  +48 600383350


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *